Tworzenie gier internetowych

Gry internetowe są doskonałą formą reklamy. Pozwalają na promocję firmy, a także jej produktów i usług. Uzupełniają treści przekazywane przez strony internetowe oraz prezentacje multimedialne.

Ich popularność w ostatnich czasach spowodowała, że coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na marketing poprzez gry internetowe.

Tworzenie gier internetowych jest długotrwałym procesem, zaczynającym się od odpowiedniego projektu. Na tym etapie ważna jest pomysłowość i kreatywność, później liczą się już tylko umiejętności.

Gry komputerowe są niezwykle popularne, mogą pełnić funkcję edukacyjną, jednocześnie potrafią dostarczyć niezapomnianej rozrywki. W Simple Frame przygotowujemy gry, które oprócz powyższych walorów, mogą zawierać elementy reklamy i promocji firmy.

Produkujemy gry internetowe zarówno dla młodszych, jak i starszych odbiorców, ale przy każdej z nich przywiązujemy wagę do ciekawych, oryginalnych scenariuszy i odpowiedniej szaty graficznej.

Gry internetowe mają niewielką objętość, dzięki czemu bez kłopotu umieszcza się je na stronie.

Możliwe jest granie bezpośrednio stronie lub pobranie gry na własny komputer. Zadaniem gier jest przyciągnięcie i skupienie uwagi odbiorcy – poprzez rozrywkę stajemy się zauważani i zapamiętywani. Gry internetowe są więc się doskonałym pomysłem na odmienną reklamę Twojej firmy.

Wybrane realizacje