Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie to kluczowy element popularności każdej strony WWW w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych i to od niego zależy, czy dana witryna odniesie sukces i będzie stroną często odwiedzaną.

Pozycjonowanie wykonujemy dla wyszukiwarki Google, ponieważ jej udział na rynku polskim wynosi ponad 95%. Osiągając wysoką pozycję w wyszukiwarce Google zyskujesz jednocześnie wysoką pozycję w takich serwisach jak Onet czy Interia.

Nie pobieramy dodatkowych opłat za aktywowanie hasła – płacą Państwo tylko za efekty. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że pracujemy skutecznie. Nasi eksperci ds. SEO na bieżąco śledzą wszystkie nowości ze świata pozycjonowania, tak aby pozycjonowanym stronom zapewnić jak największą liczbę odwiedzin.

Korzyści pozycjonowania

Znajdując się na szczycie wyników wyszukiwania, ułatwiają Państwo klientowi kontakt z firmą, zwiększają liczbę odwiedzin na stronie i zyskują szersze grono potencjalnych klientów, a co za tym idzie – także szansę na większe przychody firmy. Ponadto zyskują Państwo również wizerunek lidera, dzięki czemu są bardziej atrakcyjni dla osób odwiedzających Państwa serwis.

Koszty pozycjonowania

Opłata za pozycjonowanie jest miesięczną opłatą abonamentową, proporcjonalną do uzyskanych wyników.

Koszt pojedynczej frazy zależny jest od jej konkurencyjności, czyli od nakładu pracy niezbędnego do osiągnięcia żądanych pozycji.

Po podpisaniu umowy otrzymują Państwo login i hasło do systemu seo-monitoringu, gdzie codziennie można sprawdzać na której pozycji jest Państwa strona i ile wynosi dzienna opłata za wybraną frazę.